View Single Post
Staro 03.03.2014., 13:39   #1
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Assemblio - Složite novo računalo u par klikova!

Bok ekipa!

Je li vam dosadilo svakom prijatelju i njegovoj babi slagati PC-eve za 4000kn, kako bi vas potapšali po leđima i rekli "bravo"?
Bi li bilo super imati neki site koji drži svježe podatke svih novih komponenti i njihovih cijena, na kojem možete jednim klikom složiti PC za te moderne krvopije?

E pa, prijatelji i ja smo zadnjih mjeseci radili na websiteu koji služi upravo tome.
Danas smo ga izbacili, i puno bi mi značilo ako ga malo pogledate:

assemblio.hr

Radi se o site-u koji za vas automatski slaže PC konfiguracije.
Sve što morate uraditi je unijeti koliko novca imate, reći za što koristite računalo i kliknuti "Složi".
Naš algoritam će onda pogledati koje komponente najbolje odgovaraju vama i složiti vam konfiguraciju koju onda možete podijeliti preko linka ili isprintati i otići u dućan s listom.

Osim što slaže PC-eve, cilj site-a je pomoći ljudima koji nemaju predznanja u sastavljanju svojih računala, za što smo napravili tutorial sekciju, gdje možete vidjeti sve moje video tutoriale za sastavljanje i održavanje svojeg novog računala.

P.S.: Možete nas lajkati na [fejsu] !
https://www.facebook.com/assemblio?fref=ts


Aplikacija u pozadini ima bazu podataka osvježavanu hardverom dobavljivim kod lokalnih maloprodajnika te algoritam koji odabire najoptimalnije komponente za vaše potrebe.
thubanx6 je offline