View Single Post
Staro 20.07.2019., 16:40   #596
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Sve ja to razumijem. Niti ih branim niti ih guram nekome u usta.

Što želim time reći, jes da je to firma za koju nema straha tipa "edigital". X puta je već rečeno da bi svaki krajni kupac kako bi sebe zaštitio, jednostavno naručio odgovarajuću robu, izabrao plaćanje pri dolasku robe i amen. Ako dođe u roku super, ako ne ok. Strpiš se i kada stigne platiš. Ako pak kasni danima,tjednima...gle pare su kod tebe, storniraš narudžbu i ajd bok, ne hvala od Vas i riješena stvar.

Tak sam ja za stvari koje znam da mi mogu doći danas ili za mjesec dana meni je svejedno jer mi se ne žuri, a cijenom je baš taj artikal bio neodoljiv naspram bilo kojeg onlina shopa u RH.

Razumijem i da je komfort plaćanja karticom unaprijed preferiran ipak nema brige da furaš lovu doma u isčekivanju ili jednostavno ne preferiraš to, ali sve ima svoje dobr i loše strane. Ja sa njima nikada nisam imao problema - i kada je kasnila pošiljka kasnila je max 5 dana od obećanog. I šta sada, kasnilo mi je užasno dugo dostava i kod ostalih online shopova kojima to inače nije praksa.

A to što nisu javili da štednjak na kraju nije dobavljiv je kiks totalni i tu nema fore da nisu imali vremena javiti - 2min šibneš mail - amen.
thunder11 je offline   Reply With Quote