View Single Post
Staro 29.11.2012., 19:34   #14
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Znam da vučem staru temu, no fasciniralo me sljedeće:

Idem ja na kiosk kupit duhan i vidim gospođu kako tuče 40 kn na Loto listiće, bingo itd... Pomislim si, ova mora da leži na parama ili je debelo glupa. Odavno znam da 7/39 ima 15mil kombinacija, plus A-B = 30mil komb.

Pomislim si, šteta love...

Na putu do doma, iako svjestan glupih ljudi i svijeta oko sebe, svakim danom, sve više i više me iznenađuje svijet, kao da sam sa drugog planeta, kao da nanovo upoznajem svijet... i tako na putu do doma, prođe mi glavom koliko love u cijelom svijetu se daje na LOTO?

To pitanje me zaokupiralo toliko da sam pogledao koja su najčešća lota u svijetu i u par minuta izračunao moguće dobitne kombinacije.

Zaključio sam, odnosno potvrdio svoje prvotno stajalište:
Ni Loto ni Bingo ni ništa slično nema smisla igrati... Jedina sreća u svemu je eventualno da oni odluče izvući tvoje brojeve, a ne da se tvoji brojevi izvuku.

Zašto nema smisla igrati..., evo u 5min napravio sam sljedeće:
Više na Linku: http://postimage.org/image/w7y5ig2ah/

Fascinantnost kombinacija me doveo do toga da proučim kladioničare.

U svega 3 tjedna, uspio sam postaviti pozitivan "sistem". Stoga, dolazim do zaključka da kladionicu jedino ima smisla igrati kao igru "na sreću".

Jedino što kladionica ipak zahtjeva od "igrača" nešto rada, nije kao loto da se upišu brojevi i čeka se. Zahtjeva puno discipline, strpljivosti, samokontrole, snalažljivosti i nešto malo znanja, a i potreban je početni novac, barem 500 kn, no preporučam 1.000-10.000 kn ukoliko netko svakodnevno želi živjeti od kladionice... i naravno, pozitivan "sistem".

Stoga, kladite se, gdje su šanse, čak i uz namještanja utakmica, najpozitivnije.

Respect!
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 29.11.2012. u 20:30.
Sa_Stilom je offline