View Single Post
Staro 16.12.2013., 11:40   #29
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,948
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Ovo je vrlo zanimljivo pitanje - u pravilu sva kućišta koja su od lima 1,2mm debljine su ok šta se toga tiče. Ispod toga ne, pogotovo ova poplava kućišta sa limom od 0,8mm.
Debljina više-manje, ali kučišta koja imaju bočni plexi ziher nisu OK po tom pitanju. Tu su i rupe za vodeno, 5.25" rupe na koje se uglavnom ne može vratiti limić nakon što ga se skine, debele plastične letvice, široki meshovi... a širina mesha ne bi trebala biti 1/20 valne duljine inače se ponaša kao slot antena... pa plastične vodilice za HDD i ODD zbog kojih diskovi nisu uzemljeni na kučište (u serverima su uvijek metalne), itd.

EDIT: CoolerMaster, hvala na odgovoru. Pitao sam jer sam čitao da neki proizvođači špricaju plastike i gume metalnim lakom upravo zbog EMI zaštite, na serverima obavezno. Mislio sam dobiti možda više info za CM kučišta budući da službeno nije ništa objavljeno i budući da kupujem novo kučište nakon 13god pa se sad dvoumim između 690 II Advanced i 690 III. Na II mi se sviđa X-Dock, a na III veći propuh
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m

Zadnje izmijenjeno od: medo. 16.12.2013. u 11:51.
medo je offline   Reply With Quote