Tema: Terrakom
View Single Post
Staro 02.03.2021., 08:36   #87
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor tomislav_sb Pregled postova
21.10. nakon što je aktivirana usluga, kreću cirkusi. Technicolor tc7200 (iako su mi obećali Fritz, nije se dogodilo) ne želi otvoriti portove (21, 80, 443, 1723...). Šaljem mail službi za korisnike, nema odgovora. Nakon nekoliko dana zovem, kažu mi kako oni ne otvaraju portove, to moram sam. Objasnim da sam ih "otvorio" u postavkama. Kažu da je sve u redu s postavkama, provjerim kad odjednom magično otvoreni.
muljatori i lažovi žešći da ne vjeruješ, ja pokušavam dobiti stabilno da mi je port 44158 otvoren ali đaba kad je očito taj technicolor teška krama stara cca 10tak godina....
i da stvar bude ljepša, žena iz korisničke mi je bar u dva navrata rekla da oni ne zaključavaju portove i da su svi otvoreni ? netko je tu lud ili laže...
navedeni port mi je malo open pa malo closed

ja sam se borio s njihovom uslugom godinu dana i malo mi je falilo da router nije letio kroz prozor, pod normalno mi je bilo dnevno resetiranje rutera jer pada brzina na wifi-ju tokom dana, povremeno i na žici zna zajebavat ali ne toliko često. (nakon par prigovora, dobio novi ruter...isti takav )
to sam riješio tako da sam kupio jeftini archer c60 i stavio ga kao ap... sve radi kako treba što se wifi tiče, ali me taj port (ili njihov ruter) jebe u zdrav mozak...

ako vam nije sila, NEMOJTE uzimati terrakom niti pod razno, pa i da nude za 1kunu...

edit: da baš nije sve tako crno, jedina stvar koja radi uredno je TV, ali i tu ima caka, naime ako nestane internet veze, tv box morate isto resetirati jer iz nekog razloga nije u stanju automatski se spojiti na internet.

to postane jako frustrirajuće kada u pola godine jednom dnevno resetirate ruter
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.

Zadnje izmijenjeno od: BSA<AK-47>. 02.03.2021. u 08:42.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote