View Single Post
Staro 28.10.2009., 21:06   #112
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
A u kojoj firmi ti molim te radis?
Cijeli svoj studij sam studirao i radio, imao sam ugovor na neodredeno, dok sam jos radio nesamostalno isto sam dobio neki jadni ugovor po ucinku to naravno nisam potpisao, ali sam se nakon toga osvjestio i nasao bolje.
9 mjeseci nakon ta firma je propala i pokupio sam im vecinu posla.
Samo kazem ako je placa bila 2500kn, kad bi vec radio za tu placu rade bi slagao police u Konzumu nego radio u Ve-milu.

gle stari..kad ti dođu g**** do grla ne možeš birat i ideš je jednostavno MORAŠ...nema mame,tate, stričeva, ujaka s vezom ,k**** - palaca...ide se jer je došlo do grla---
danas je svima došlo do grla.
Danas svi "rade sve" , jer posla nema.
Nemaju izbora. UGOVOR NA NEODREĐENO VRIJEME?!??? Stari , budi sretan da ga imaš , većini je misaona imenica.
Nakon 3 godine drugi naziv radnog mjesta u ugovor i biraj , hoćeš potpisat ili nećeš.
E sad će netko reć "pa našao bih ja drugi , bolji , posao" . E NAŠLI BI MOJ ........ danas kad 150 ljudi dnevno dobiva otkaz.

I naravno , čak i ako ikad prođe ova "hrvatska kriza" , premda sumnjam da nama predstoji išta osim bankrota i totalne kolonizacije , i svojevrsnog ropstva stranih korporacija , OPET će se pojavit problem...tipa , otvori se natječaj i ne gleda se sposobnost , nego "znaš , imam ja jednog svog malog ,ma znaš moj nećak , ma moj onaj ."...i onda čast izuzecima po dobro plaćenim mjestima rade poluidioti.

Kad sam neki dan vidio tko radi u IT branši u poslovnici jedne strane banke i koja im je razina znanja , došlo mi je da gurnem prst u usta i zagrlim wc školjku.
  Reply With Quote