View Single Post
Staro 08.04.2016., 12:51   #25
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
I da ima, trenutno ga nigdje nema, bar po onome sto su pojedini članovi rekli sta su zatekli po pojedinim poslovnicama. Naravno, govorimo o Konzumu i i cijeni od 350 kn. Ali mozda dodje u međuvremenu.
Eto mene krivca koji je uveo pomutnju s tim aparatom
Cijena pred uskrs je inaće bila 260 kn u Konzumu na Radničkoj, pa sam rekao svima koje poznam, a onda ponukan temom o monitorima sam to postao pa je eto kolega srale7 dobro prošao jer ih je bilo.

Moje skromno mišljenje je da je netko zamijenio cijenu aparata i mrežice. Rezna mrežica za taj aparat koja se mijenja svakih do 18 mjeseci košta 260 - 350 kn ovisno o dućanu tako da mislim od tuda ta jakoooo povoljna akcija. Ja sam ga "na žalost" i "na sreću" prije godinu dana kupio sa 1kn zarade frenda za 750 kn pa sam zato se i zagledao u tu nebuloznu cifru od 260 kn pa sam par dana kasnije išao pogledati jel to mrežica ili cijeli aparat ili ja moram kod optičara pa je bio cijeli aparat bez akcije 350 kn
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote