View Single Post
Staro 27.06.2014., 10:20   #64
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Pozdrav momci i djevojke! Ovako, imam jedan problem. Jučer su nam došli mijenjati router (prijašnjeg je struja zayebala) i uglavno dobili smo navedeni ZTE. E sada, znači ja nisam bio doma u to vrijeme nisam ni mogao vidjeti/pitati što je napravio/namjestio u postavkama tako da ne znam što je bilo. Uglavnom, cijela familija osim mene i sestre se može spojiti s bilo kojim uređajem na wifi dok ja i sestra ne možemo ni sa laptopom ni sa mobitelima. Par puta sam pričao sa službom za korisnike ali ono, s mrtve točke se nismo ni pomaknuli, update-ao sam softver za karticu, resetirao sam i mobitel i laptop par puta, zaboravljao sam mrežu isto tako, gasio sam router, isti k non stop. Pa evo, da pitam ako tko ima riješenje kakvo, bio bih mu zahvalan
I da, još bi valjalo naznačiti da moji kada su se prvi put spajali nije im ni tražilo šifru za spajanje već se automatski spojilo na wifi (jer s ostavili sve podatke iste) dok je meni i sestri koji smo se naknadno spajali tražilo šifru. Šifra je točna i on ju prihvati ali onda se vrti "verification" i samo kaže da se ne može spojiti na tu mrežu.

Hvala puno

I da, mod, ako misliš da ova tema treba u softverske probleme, možeš prebaciti.
Toorop je offline   Reply With Quote