View Single Post
Staro 14.01.2020., 15:33   #8081
Obese_Geese
Registered User
Moj komp
 
Obese_Geese's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Vukovar
Postovi: 38
Dakle, na "koji procesor uzeti" threadu sam se odlučio za AMD Ryzen 7 3700x octacore za future proofing, da me traje, hopefully, solidnih 6-7 godina.

Kontao sam uzeti samo to kešom... međutim mami me odma uzeti neku bijesnu grafičku uz proc pa na rate.

Doduše imam 1080p monitor i Radeon RX 480 4GB, koja mada je zastarila uglavnom obavlja posao na high-ultra postavkama u većini igara bez previše muke. Jedino sad, došao je RDR2 i tu malo već pokazuje dob, ali mi je procesor bio najveći dio problema jer je moj trenutni tek bio minimum za RDR (i5 6402p)

Znači nije mi tako hitno uzeti grafu jer 4K monitor neću primirisati do najranije sljedeće godine. Momentalno mi zapravo... ne treba, ali ću ju svakako uzeti, prije ili kasnije, pa je sad tu dilema.

Ima li dobrih kartica između 4000-5000 kn koje vrijedi uzeti sad, sa RTX podrškom, ili je pametnije pričekati novu NVIDIA/ATI seriju kartica i eventualno onda razmišljati o trošku?

Vi tech savvy ekipa sigurno znate koje su nadolazeće tehnologije u razvoju bolje nego ja, pa ako mi u orahovoj ljusci možete nešto savjetovati zaista bi to cijenio.
Obese_Geese je offline   Reply With Quote