View Single Post
Staro 01.03.2018., 18:35   #1899
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
A jeste jaki likovi.

Meni je fascinantno to što dućan "daje" 3 opcije:

a) popravak artikla
b) zamjenu artikla za isti ili sličan
c) povrat uplaćenih sredstava

RAM se popraviti ne može, a) opcija otpada, istog artikla nema na lageru pa mi zamjenu ne mogu dati, sličnog (identičnog u suštini) isto po njima nema iako ga mogu tamo kupiti isti tren i odnijeti doma za ~700kn, fuck logic, znači b) otpada jer eto jebiga.

c) može naravno, za njihov interes daleko najbolje, kao što je rekao darkydark nisu oni poduzetnici, njima je cilj zaraditi. Jebeno će ubuduće od mene zarađivati.

Isciganili su se zbog 300kn, ja sam ih prekrižio, po nekima sam debilan, neka sam. I veće veze su se raspadale zbog manjih sranja.

Raspisujemo se bezveze oko stvari koje uopće nemaju nikakve veze niti su u kontekstu mog slučaja, a povezuju se s njim. Nikakvu ja nisam tražio nadoplatu niti produljenje garancije, već zamjenu koju očito dobiti ne mogu.

U svakom slučaju tražiti ću povrat originalno uplaćenih sredstava, ne ću pisati nikakve dopise ni primjedbe jer će to trajati 2 tjedna+, još će mi naplatiti ležarinu i slične namete pa na kraju ne ću dobiti ni tih 400-tinjak kn niti sjeban RAM jer će proći rok od 45 dana za preuzimanje opreme, a to mi ne treba. Prodavač mi uživo nije imao što reći na pola mojih upita, ali da mu je sve to smiješno kao i meni, jeste. Monty Python, dobro je sve.

PS @darkydark - "rade po zakonu" je pod navodnicima ne zato jer oni ne rade po zakonu, nego da rade po zakonu koji je tako vrhunski složen da je u najvećem mogućem interesu prodavača. Radio sam i ja u prodaji pa znam nešto, a to je da je kupac uvijek u pravu, pogotovo ako se ne ponaša kao seronja i ako ne traži više od onog što je platio.
ssarik je offline   Reply With Quote