View Single Post
Staro 06.02.2018., 15:17   #82
Ivic@
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 87
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A s kime se ti svađaš?
Vidi se da si izgubljen u vremenu i prostoru, ako imaš neke pritužbe onda prijavi trgovinu inspektoratu i traži svoje novce ili robu, a ne ovdje pisati svoje frustracije, psovke i sl.
Fala bogu pa ovdje nitko ni ne kupuje ništa od njih, ne znam samo ni kako ste svi koji ste tamo kupovali uopće iskopali njihov web sajt.
Sigurno opet nešto preko fejsbuka jer samo se tamo reklamiraju ove crap trgovine.

Nisi fer nego ne znaš svoja prava, a ti sad čekaj još 6 mjeseci.
ma s nikim nisam svadljiv nit mi se to da, ali ovi su iritantni sa ovim copy paste odgovorima, pa sam morao nije 500kn neki iznos nisam zbog toga napisao ovo gore već njihovo ponašanje..netrebaju mi nikakvi sudovi tj. mojoj firmi to ne pada napamet, bio sam razuman mozda vrate novce ili mozda posalju napajanja, al do danas otkad sam dao iban za povrat oko 20ak dana jos nisu vratili. a ovakve nadjes kad ti trebaju TFX napajanja koja nitko nema u cijelom ZG ili po toj cijeni. narucio sam ja vec od njih jednom ta ista napajanja i doslo kroz 25 dana sad ne znam sto se desilo i zasto jednostavno ne kazu ne mozemo isporuciti ide povrat sredstava ili neki drugi proizvod, a ne ove gluposti pisu tu i na mailove.
Ivic@ je offline   Reply With Quote