View Single Post
Staro 13.05.2016., 23:01   #123
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Pasmater:
Sto ce reci, samo firme mogu narucivati uzvan Njemacke i Austrije...
Ja ću možda sutra naručiti neke stvari sebi, u tom slučaju mogu i nekom sa foruma nešto ubaciti u narudžbu.

Ali da budemo na čisto:
1. ne znam još hoću li naručiti za sebe pa samim time ni za vas. Trenutno mi je situacija 50:50.
2. neda mi se sad trošiti vrijeme na komunikaciju oko nekih sitnica i jeftinih stvari samo da netko uštedi neku siću... ako želite naručiti nešto "skupo" i možete uštediti solidnu paru preko ove akcije - javite mi se na pm sa točnim proizvodom koji želite pa vam se javim ako budem sutra naručivao
3. sve što želite kupiti ćete platiti unaprijed ili dolaskom kod mene (pa usput vidite gdje živim ako vam to nešto znači u životu za sigurnost) ili uplatom preko ZABA-e tako da mi je vidljivo odmah sutra. Nemam namjere naručivati ništa što nije unaprijed plaćeno u 100% iznosu niti raspravljati o tome. Ako vam to ne odgovara nemojte se javljati i to je to.
4. kad stigne, po svu robu dolazite kod mene u Zagrebu, nemam namjere raznositi po gradu ili slati poštom/tiskom.
5. ako budem naručivao, ja kao kupac imam pravo na samo po jedan kupon od svake "brand" akcije, ako se javi više ljudi za isti tip kupona - odaberem skupljeg i to je to.

Eto, ako budem naručivao i ovih par stvari vam je ok - drage volje vam naručim
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote