View Single Post
Staro 24.09.2009., 13:43   #80
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
1) Links ga nije proizveo
2) Links ga nije zapakiravao
3) Savjestan kupac će provjeriti prije montaže što treba imat a što ima

Najbolji su mi takvi likovi-oni su to kupili tamo i oni to nek izvole riješit...alo,kuc kuc...pa oni to samo prodaju...Ak kupiš vešmašinu u pevecu misliš da je pevec dužan to složiti? Ne-ideš u ovlašteni servis s njom...tako je i sa ovime ovdje.

1. Links ga nije proizveo ali mislim da je preuzeo neka prava i obaveze u vezi proizvoda. Zašto je u sklopu linksa onda uopće servis? Iz zajebancije?
2. Ovu točku će mo zanemariti pošto nema veze s ničim.
3. Koja glupost. Na kupcu je samo da zašarafi šarafe u ovom slučaju. Coolermaster se treba pobrinut da isporuči ispravne komponente. Kaj bi kupac trebao dat još i stotinjak kuna u bauhausu za šubler da bi provjeravao da li su svi šarafi ispravne dužine, debljine itd.

Meni je bio riknuo coolermaster musketeer. Kvar je bio banalan, samo jednu žičicu je trebalo zalemit. Mogao sam i sam al nisam jer je bio pod garancijom. I odnio sam to u links gdje sam ga i kupio. I tamo su mi to zamijenili za novi. I nisu me slali u coolermaster servis nego su oni to odradili. Pretpostavljam ne iz altruizma nego zato jer imaju nekakav ugovor s coolermasterom s pravima i obvezama.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote