View Single Post
Staro 04.09.2009., 15:14   #40
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Meni je links jedna od definitivno boljih firmi......Ali im je servis postao prilično neozbiljan.....
Frend je napravio konfiguraciju kod njih pa su ga oni slozili i nisu uopce upalili da vide da li je sve okej....Komp se nije dizao jer mema nije mogla raditi na default postavkama....Komp se vratio, promjenila se mema, kao testirala se i na kraju frendu idem instalirati vindoze, da mi na kraju kod instaliranja grafičkih drajvera prijavljuje da naponski kabel nije uštekan u grafu. I budući da je iza nakeljena naljepnica, moram nositi natrag u servis pa da oni spoje kabel

Mogao bi i ja, znam da ide garancija na komponente ali onda ak se nekaj desi onda si ja moram razbijat glavu sto je crklo umjesto da links razbija glavu o tome (jer ako se ima garancija na konfiguraciju onda se ne plaća dijagnostika)....A buduci da ljudi čiji je komp ne znaju previše, garancija na konfu im je bolja stvar ak neš crkne....

Uglavnom moram dva puta trčati jer oni nisu mogli komp upaliti i vidjeti jel sve normalno radi....
denied je offline   Reply With Quote