View Single Post
Staro 02.03.2009., 16:33   #110
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
meni je u zadnjih godinu dana crklo slijedece:

pioneer dvd prza, links, drugi dan dobio drugu,,,

mx518, hg spot, rijeseno nakon mjesec dana, ponudjen black knight edition, starog nije bilo, prihvatio,,,

barakuda 80gb, hg spot, rijeseno nakon tjedan dana, za 40 kuna nadoplate uzeo 250gb model,,,

Free agent pro 750 gb, hg spot, rijeseno nakon mjesec dana, posto ga vise nije bilo, ponudjen free agent od terabajt ili povrat novca, uzeo sam novce,,,

Ups belkin superior 650VA, diskont24, poslao sam postom po njihovom trosku, za tjedan dana dosao novi (sa istim simptomima ali slabije izrazenim ne moze drzati konfu kad nestane struje ako je ustekan i monitor u akumulatorsku uticnicu, ali izdrzi kada se naknadno usteka,,, znaci taj prvi udar ne moze izdrzati iako je po belkinovom prog. za dijagnostiku opterecen samo 40% (onaj koji je poslan na reklamaniju nije mogao drzati ni sam komp) -.- kasnije cu to opet slati, zasad mi se ne da )

super talent 2*2gb, adm, nema ih vise na stanju, nema sanse dobiti pare sa racuna bez zajebancije sa inspektoratom, na kraju se ipak dogovorili te sam nesto manje nadoplatio za nove dominatore nego je bio prvi izracun od ponudjenih 350 kuna za vrijednost na racunu od 650kn


moj zakljucak aka IMHO je da se slabo kvarljive komponente uzmu u adm a ostalo da se ide u links/hg/diskont
HONDA type R je offline   Reply With Quote