View Single Post
Staro 05.01.2009., 18:24   #76
Mikael
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Pozdrav svima!

Ja sam na ljeto kupio IXUS 90 i SD karticu u Protisu u roku dva dana bez najmanjih problema.
Kao što su vidim svi već primjetili, stvarno su u 99% slučajeva jeftiniji od svih sličnih trgovina u zemlji i to je za svaku pohvalu. Ja sam taj fotić platio ako se ne varam oko 400kn tada manje nego da sam ga kupovao u HGspotu ili Vemilu. Ponavljam, 400kn!!!

Što se tiće neugodnosti, morate biti svjesni da toga uvijek ima i uvijek će biti. Ovaj slučaj da ga je cura platila preko weba 800kn pa su joj oni javili naknadno da je ipak 1000kn to je totalna pušiona i trebala je inzistirati na zvanju nadređenog i ako treba prijetnjom inspekcijom, zaštitom potrošaća itd itd... znam jer sam radio u prodaji i kada bi se desila naša pogreška kao što je ova nikada nismo kupca tražili da plati razliku već smo mu uredno prodali robu po ponuđenoj cijeni. Protisu je to nažalost bila VELIKA pogreška jer su očito nepotrebno izgubili kupca zbog nečijeg nemara i neprofesionalnosti a propali ne bi sigurno za 100kn koliko su pogriješili u cijeni.
Anyways, ja ću uvijek kupovati u Protisu sve ono što bude jeftinije nego drugdje, a naravno prije toga ću dva puta provjeriti da li je na lageru i da li to stvarno mogu dobiti...
moja preporuka - kupujte u Protisu... i oni su samo ljudi, a Vama će ostati više od nekoliko kuna u đepu.

Take care all...
M
Mikael je offline   Reply With Quote