Tema: Automobili
View Single Post
Staro 27.05.2015., 21:49   #15040
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ma ne vidim nekog smisla ulagati u farbanje cijelog branika dok god ću biti okružen kretenima i voziti se po Zagrebu.

Uhvatio sam registraciju čovjeka (deda neki bio, bez pola zubiju, sav jadan i nikakav kao očerupana kokoš, vidiš s kilometra da ćete zmuljati prvom prilikom), u pitanju je bila Dacia Sandero 2004. (James ), lupio me bočno u branik drito onom malom kukicom koja viri iz njegovog stražnjeg branika, njemu nije ništa naravno, ima malu srebrnu crticu na njoj. Saznao sam ostale podatke, došao mu doma, malo porazgovarao s njim, dobio sam onakvu rekaciju kakvu sam očekivao od tipičnog Hrvata. Smeće se toliko prosralo i izlagalo do te mjere da mi se zgadilo uopće pričati s njim dalje i pobrao sam se. U tih 2-3 minute razgovora promijenio je tri različite priče, od toga da sam ja njega lupio dok sam se kretao unazad (auto mi stajao uparkiran i ugašen, ručna podignuta, čekao ženu s posla) do toga da on mene uopće nije mogao lupiti, jer bio je još jedan auto pored mene (što god da mu to značilo ). Na kraju je zapravo indirektno kroz taj razgovor i nasumično mijenjanje iskaza nekoliko puta priznao da me lupio, ali naravno ne njegovom krivicom, te "da to nije ništa" i da je ta šteta na mom braniku od prije (nakon što sam mu pokazao štetu na autu). Obzirom na kut udarca i način na koji i kakva je šteta nanijeta, jasno iz aviona da laže, samo što je to toliko neintelektualno biće u pitanju da mi se uopće neda razgovarati / prepirati / gubiti vrijeme s takvim ljudima.

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 27.05.2015. u 22:01.
Matth€w je offline   Reply With Quote