View Single Post
Staro 05.06.2018., 22:48   #966
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pa koliko love misliš dati?
Hm... Da ih probam u trgovini i da me oduševe, jako puno. Ovako na blef naručiti s neta do 150e.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Moje G930 su prilično čvrste. Imam poveću glavu, ali nemam problema s tim.

Ali lagano i gaming ne ide u istu rečenicu.
Obožavam Logitech, ali nisu mi njihovi headsetovi nikako sjeli. Neznam jel oblik glave ili slušalice, ali jednostavno ne sjede dobro.

Mislim da ću uzeti hyperX cloud 2 ili cloud Alpha. Nadam se da su super lagane i da imaju solidan zvuk, jel po meni imaju dosta nedostataka.
Prvo, ono što nitko ne želi reći već svi vuku istu priču "ah... mic nije baš nešto, ali je ok". Vjerujem da je sam mic kvalitetan, ali zbog "noise cancellation-a" to na kraju ispadne loše. Pretiho, preiskrivljen zvuk što se stvarno osjeti kad netko priča na TS-u recimo. Od nekih 10 ljudi s kojima razgovaram preko TS-a, mogu reći da definitivno imaju najlošiji mic (svi imaju headsete od 80-250e).
Drugo, kontrole za glasnoću su u kablu iliti "zvučnoj kartici" koja je na kablu. Puno draže i praktičnije mi je kad je to na samom headsetu kao kod recimo Logitech-a, a i stvara dodatnu težinu na kablu pa zna više smetati.
Treće, ako mi se šta svidjelo na Corsair VOID to je opcija da se savinu na 90 stupnjeva kad ih staviš na vrat . Možeš lakše protegnuti vrat, manje smetaju kad stoje, milina. S ovima ne možeš .

Zvuk, težina, udobnost vs. kontrole na headsetu, bolji mic, savijanje za 90 stupnjeva......
boris1408 je offline   Reply With Quote