View Single Post
Staro 25.06.2010., 22:32   #260
Jerry
Premium
Moj komp
 
Jerry's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,816
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
možeš ovdje napisati 300 puta, ali to neće promijeniti činjenicu da links nije odgovoran za štetu nastalu prilikom dostave.
Nisam ni rekao da je kriva za stetu prilikom dostave. KRIV je za sve POSLIJE toga sto se dogadjalo!

Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
i moja firma koristi usluge overseasa i oni ( overs.) redovno refundiraju štetu nastalu u transportu.
Vama ili onima kojima saljete?

Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
ako ti ja kao fizička osoba pošaljem paket sa naznačenom vrijednosti, uredno platim poštarinu i taj paket se ošteti, tko snosi trošak? ja?
Links je platio Overseasu (a ne JA) da to dostave i donesu potvrdu o dostavi. Overseas to NIJE obavio za njih i sta sada JA imam s tim njihovim ugovorom? Razmisli malo pa onda napisi nesto!

Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
shvaćam tvoju ljutnju, ali pucaš na krivu adresu.

Ja pucam gdje na pravu adresu buduci da kako sam VEC naveo ali netko ne cita jer se cijela stvar odigrala maksimalno neprofesionalno s Linksove strane. Rendula je jedini shvatio stvar kojeme najvise pogodila u ovom slucaju - nimalo nisu izasli u susret nakon tod dogadjaja dok se nije zaprijetilo tuzbom!

Edit:

I onda je svizac zamotao cokoladu!
I to u papir na kojima se nalazi znak od Narodnih novina!
Dobra volja? Ja ne znam da li ti radis za njih a iskreno nije me ni briga! Dobra volja Linksa nema veze s tim inace da ima nista se nebi promijenilo nakon poziva odvjetnika.
A dobra volja Linksa ide u istu kategoriju kao politicka volja u Bajica ili slobodno sudacko uvjerenje u Bebeka. I ako si se ti spreman uvlaciti u guzicu bilo kome da bi dobio ono sto ti inace pripada - slobodno izvoli.
__________________
Stupid is as stupid does

Zadnje izmijenjeno od: Jerry. 25.06.2010. u 22:44.
Jerry je offline   Reply With Quote