View Single Post
Staro 25.06.2010., 10:55   #242
vxy
Premium
 
vxy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 45
Evo jedno nedavno iskustvo.

Išao kupiti disk WD Caviar Green 800gb u poslovnici u Splitu. Kaže tip dole da ga nemaju (kao ni većinu toga) na lageru i da kupim preko weba.
Kako mi nije bilo isplativo na njihove preskupe cijene još i plaćat poštarinu, pitam ja njega jel on to može interno naručit, pa da ga ja pokupim kad dođe. On (iz nekog razloga) nevoljko pristane, ali kaže da će to bit ko zna kad, da može proć i dvadeset dana itd.
Kako mi se nije žurilo ostanemo mi da će mi se on javit čim mu odgovore iz skladišta kad bi ga mogao dobiti i uz to napiše narudžbenicu.
..i tako prođe 10 dana i ja zovem njih da vidim što je sa diskom. Javlja se (neki drugi) tip te kaže kako je nemoguće da on povuće diskove jer preostali diskovi se ne nalaze u Zagrebu već u drugim poslovnicama i da mogu zaboravit na to.

Nameće se očito retoričko pitanje: Kako je onaj prvi napisao narudžbenicu ako je nemoguće?

Još kad dodamo ne javljanje od dotičnih da me upoznaju sa situacijom, sa moje strane ide im jedan veliki minus za poslovanje i odnose sa strankama.
To što su u Splitu (nakon vemila i hgspota) ostali kao jedina ozbiljnija informatička trgovina učinilo ih je, nažalost, samo nepovoljnijima i bahatijima.
vxy je offline   Reply With Quote