View Single Post
Staro 24.10.2018., 20:06   #2427
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
E jebiga sad, omalovažavati Core i9-9900K ne možemo i da hoćemo. Druga je stvar kaj jednostavno komentiramo da stvari više nisu kućice u cvijeću, kak je to bilo do prije dvije godine ili unatrag posljednjih deset kad je Intel žaril i palil, te ujedno predstavljal jedini pravi izbor za sve one koji traže performanse bez kompromisa. Primjera radi, Gamers Nexus Steve je jedan od rijetkih ljudi kojeg 5% ne dira tko šalje proizvod na testiranje, a čak i da se ne šalje, čovjek ode pa ga kupi i rastavi na sastavne dijelove. Svaka čast našim domaćim recenzentima, ali sumnjam da na isti način podjednako objektivno mogu pokriti Core i9-9900K u odnosu na Gamers Nexus. Dodaj k tome već prije nekoliko puta spomenuti i linkani Puget Systems i imaš apsolutno sve potrebno za donošenje odluke o potencijalno kupnji. Nema potrebe da se srdiš ili nalaziš prozvan, ako si na bilo koji način zainteresiran za Core i9-9900K. Tim bolje, ako točno znaš u kojim uvjetima budeš ga iskoristil, pa ti sve ovo dosad dostupno diljem Interneta dobro dođe.

Čisto da ne bi bilo zabune, meni je svejedno da li imam Intel ili AMD, tj. bolje rečeno trenutno imam i jedno i drugo s time da je ovaj Ryzen 5 1600 jedini AMD koji posjedujem i to prvi nakon skoro deset godina. Isto tak, neovisno o tome volim, pretpostavljam ko i većina ostalih, prokometirati sve te aktualnosti, ali daleko je to od omalovažavanja komada silicija, odnosno nakupine pijeska - pogotovo kad Intel ni najmanje ne dira tko im kupuje sve te silne modele koje su u stanju naštancati. Da im je trenutno bajna situacija - nije, a onda još dodatno prave budalu od kupaca prodajući marketinšku maglu vodeći se iluzijom da smo još uvijek na početku 2000. i da ljudi gutaju sve što Intel servira.
The Exiled je offline   Reply With Quote