View Single Post
Staro 12.08.2018., 05:09   #2555
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Koliko, 2 godine ?
Ono sto je meni poznato brisu se samo nektivni racuni nakon 60 dana klase user i n00b a za Power User moras biti clan 1mj i 50GB
dic gore tak da ne "neko vrime" mora bit opako dugo... ili si u klasi user preko 6mj sto je sramotno s obzirom na "teske uvjete" dostic power usera.

Onaj ode na more a inace uredno seeda a cemu sluze karma poeni da se fixa torrent ?!? Pa ko djeca ste


Tko ima problema sa seedom neka cima pa dat cemo nesto karme da se to fixa i ne popije h&r.

ok, zbilja ne znam sta ima sramotno u cinjenici da ja s home con-a ne mogu konkurirat braci s boxevima?

znaci, iman, tj. ima san onako pola milijuna karme, to sta san poskida uredno je odradilo mandatory period i jos dosta iza, ali da, nije me bilo jedno 3-4 miseca, sue me...sta da radin

sad kad bi ja tebi reka da san na isti nacin izgubija btn i to 2 puta , ti bi onda reka da to nije sport za mene? prvi put je sysop a-hda voucha za mene kad san bia overseas, drugi mu put nisan niti tia rec sta se dogodilo hehe.

ili da san neke sasvim solidne trackere tipa hd-t jednostavno prekrizija i nastavia bez njih?

znaci, nisan mulac u torent svitu, znan ja dobro kako i sta funkcionira, al jbg, zivot se dogodi nekad...a ja i ne gledan toliko puno.

dat cu ti i primjer: iman doma sony 7005 43-icu, koja je sasvim pristojan televizor. uredno podesenih settingsa u kombinaciji s kvalitetnim materijalom daje sasvim dobru sliku, ali kako san zadnjih 15ak dana sam doma, slucajno san jucer primjetia da je antenski kabel vani vec dva tjedna kad je bilo neko nevrime pa san ga tad preventivno iscupa i evo, jos uvik tako stoji

znaci, ili mi neko moze pomoc, ili ne...vrlo jednostavno. ako moze, super, ako ne, sve 5, idemo dalje.
flyer1 je offline   Reply With Quote