View Single Post
Staro 26.03.2018., 06:57   #28
JayDee
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Marija Bistrica
Postovi: 1
Pozdrav.
Unaprijed se ispričavam ako ovdje negdje već postoji odgovor na pitanje....

Naručio sam auto radio PIONEER DEH-X5900BT kojime ću zamijeniti tvornički ugrađen auto radio CLARION PU-2325a(b) u PEUGEOT-u 206.

S obzirom da se ovdje konektori razlikuju, trebao bih malu pomoć, što kupiti (adapteri, konektori....?) i gdje kako bih isti mogao instalirati. S obzirom da bi radio trebao imati i mogućnost korištenja komandi na volanu, i to bih isto si napravio....

Ovo na slici je zadnja strana CLARION sa 20-pinskim mini iso priključkom:


PIONEER radio mi još nije stigao, ali bi ovo trebala biti slika priključaka na njemu:



Ne direktno vezano za pitanje, odmah da informaciju ostavim kao upozorenje...
Prvotno nisam namjeravao mijenjati CLARION-a jer me je zadovoljavao.
Problem koji sam imao je u tome što sam htio imati mogućnost handsfree i slušanja muzike sa telefona preko bluetootha a da nemam konstantno uštekan nekakvi FM Transmiter u upaljaču.

Odmah sam tražio na stranicama firme Dension jer sam prije imao DENSION CAR DOCK koji je radio vrhunski, čak i danas radi, godinama nakon što sam ga kupio, ali se je sam nosač polomio pa sam htio to zamijeniti. CAR DOCK se više ne proizvodi, pa sam naručio DENSION Compact BT (jedino taj je bio kompatibilan sa mojim autom).
Međutim po dolasku je već nakon tjedan dana uređaj riknuo. Isti sam reklamirao, poslao nazad proizvođaču koji je u jako kratkom roku isti popravio i poslao nazad.
Po ponovnoj ugradnji uređaj je radio nekih pola godine. Ponovno se pokvario. Ponovno sam poslao proizvođaču, koji je, tvrdi, u međuvremenu izbacio na tržište novu generaciju uređaja sa novim čipom jer se je prethodni pokazao problematičnim, te su čip zamijenili u mom pokvarenom uređaju.

Po dolasku uređaj je radio tjedan dana i opet riknuo.
Tu sam već bio sad žešće isfrustriran i rekao sam da mi se neda reklamirati uređaj jer isti o svom trošku šaljem uredno nazad u Mađarsku i opet se vraća podjednako loš uređaj.
Taj puta nisam ništa morao slati nazad nego sam dobio potpuno novi zapakiran uređaj (sa tim novim čipom). Uređaj je nakon 4 dana riknuo.
Rekao sam im da više ne želim reklamirati to, te su mi u potpunosti refundirali uređaj.
Pohvaljujem njihovu korisničku podršku koja je stvarno brza bila, friendly i trudili su se riješiti problem, ali izbjegavajte....
JayDee je offline   Reply With Quote