View Single Post
Staro 31.08.2017., 10:03   #77
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Za malu nadstrešnicu, teško je reć, sumnjam da će se nekom iz službi dat zajebavat s tim, no opet, to je narušavanje vizure zgrade. No isto tako, i sve klime koje su postavljene na fasadu su isto to, pa nikom ništa. Ja bi u principu, pokušao lijepo s babom, no ako ne ide, nekakav suptilni komentar kak se nekom ko je zajebavo dogodilo to i to nebu škodio.
bože koliko agresije na forumu

da, točno to i ja mislim... da i ode tak daleko, čisto sumnjam da će se netko uhvatiti ozbiljno tog zadatka od nadležnih, pa da čak i dođe do toga tražio bi da skinu sve i jednu klimu sa nebodera, pa ću onda i ja skinut nadstrešnicu

gle baba je kalibar da sam došao dan nakon postavljanja prozora u stan i gledam kako je to sve super i skužim u jednom trenu da kaplje nekaj po klupčici vani, a ono nova lepa bela i bacim pogled kad ono smeđa vodetina curi i gurnem glavu kroz prozor, pogledam gore i ova preljeva cvijeće i reko STVARNO?!? i ona kaže "oprostite" i nastavi mrtva hladna sipat vodu u prepunu teglu iz koje već kaplje... dakle samo normalno kategorija
syss je offline   Reply With Quote