View Single Post
Staro 17.11.2010., 23:29   #21
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
McG, slažem se Nvidia griješi u nekim stvarima, al kažem nisam fan ni amd radeon ni nvidia, al nvidia mi nekako malo bliža jel. A evo malo kako ja gledam na to, cijena mora bit ok(ne smije bit u nebesima), i da su dobre performanse(znači koliko sam platio, da sam toliko i dobio), to su mi glavni kriteriji kako se odlučujem za neku grafičku. Normalno uvijek je bilo i bit će propusta, pa nije ni amd radeon bez greški, al normalno to je po meni razumljivo dok god nema nekih velikih problema s temperaturama i kvarovima ne žalim se. I još ponavljam, amd radeon trenutno isprijed nvidie i još imaju više love zato navijam za nvidiu da ne propadne jer ako se izgubi konkurencija cijene amd radeon će bit veće sigurno. Isto ko i intel amd, da nema amd-a intel bi još osjetno digo cijene normalno amd mu ne da jer bi izgubio dio tržišta ako bi nabio cijene kao da su sami na tržištu. Zato mi je drago da postoji ta konkurencija, i kud sreće da se pojavi još takvih firmi koje će postat konkurencija navedenim, a uz put imat i kvalitetu i povoljne cijene. Al šta je tu je, samo nek nvidia drži korak za amd-om koliko može i nek cijene budu kakve su sad neću se bunit.
KorisNick je offline   Reply With Quote