View Single Post
Staro 18.01.2019., 10:25   #7503
Lastwish
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 35
Dakle mbo me ispala 1346 kn i čini se da je to bila zadnja jer proizvod više nije dobavljiv u trgovini od kad sam je ja kupio. I da, uzeo sam je zbog futureproofa jer ionako planiram uzeti 3. generaciju ryzena kad izađe.

CPU 1112 kn. (nekih 30-50 kn manje u mallu ali nisam se htio zezat s tim)

Uzeo sam na kraju Forton Windale 6 za 340 kn.

E sad, zanimljiv dio. Ostaje mi RAM za uzeti. Kako sad raspolažem s više sredstava mogu si priuštiti nešto bolje, nešto što bi trebalo dobro ići i uz 3. gen ryzena.

Već sam si mislio uzeti G.Skill 16 GB Kit (2x8 GB) DDR4 3200 MHz Flare X F4-3200C14D-16GFX (čitajući po forumu to mi se činio kao dobar izbor jer bi ta memorija trebala biti famozni B-die) za 1900 kn samo što mi je onda prodavač počeo s pričom kako ne bi g.skill preporučio, pa da ne bi preporučio niti ryzena uopće jer kao da se niti jedna memorija nije dobro pokazala s njim i svašta nešto,(intel fanboy?) tako da me scimao da nisam RAM niti uzeo. Tako dragi moji dečki da imate 1900 kn koju memoriju biste uzeli? Pa za ovu još i piše Series: Flare X (for AMD)

I stalno zaboravljam, trebam si uzeti 2-3 ventilatora za kučište fractal design C pa bih molio preporuku
Lastwish je offline   Reply With Quote