View Single Post
Staro 27.01.2021., 16:42   #15946
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,206
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Pozdrav svima. Molio bih vas preporuku za 55" TV do 7000kn. Naravno, ako je moguće nešto i uštedjeti, neću imati ništa protiv da preporučeni TV bude i jeftiniji od toga. Jako mi je bitna kvaliteta slike, vjeran prikaz boja i veći refresh rate od 60Hz. Dakle, ekran je na prvom mjestu. Dobar zvuk je također poželjan (koliko to može biti sa integriranim zvučnicima) osim ako preporučite neki jeftiniji TV od ove cifre sa jako dobrim ekranom, pa ću uložiti u soundbar. Smart mogućnosti su mi sekundarne i poželjno da nema iritantnih mušica sa softverom poput sporosti TV-a ili predugog paljenja isl.

E sad, kako jako dugo nisam u TV vodama, primijetio sam da su se na tržištu pojavili neki igrači poput TCL-a i Hisense-a koji dosta konkuriraju cijenom. Nemam ništa protiv njih, ali ako im softverska podrška nije na razini, onda radije ne bih kupovao takve modele.

Zapeo mi je za oko Samsung QE55Q80TATXXH koji košta okruglo 7000kn u Elipsu i Sony Bravia KD-55XH9096 koji košta 6700kn u Sancta domenici. Postoji li bilo što drugo što bi mi mogli preporučiti kao alternativu za tu cifru?
Imaš i KD-55XH9077 u mala za nješto manje para, ali bi moglo bit to na akciji možda u 2 mjesec, bili su ispod 6 u 11. a znaju nekad upast akcije u 2 mjesec.

Ja bi osobno Sonija, iako nisam bas vidio tu generaciju Samsunga uživo ja mislim, ali zbog OS-a što nisi limitiran kao sa Samsungom, a kažu u zadnje vrijeme da je Sony android jako brz pa sad...
OuttaControl je offline   Reply With Quote