View Single Post
Staro 24.12.2017., 12:51   #85
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Nije sve crno-bijelo, ali ovo je čisto farbanje.

Ljudi bi šutili da je problem nastao u prosincu, ali vaša služba već mjesecima, ako ne i dulje, ima velike probleme u isporukama, a o tome imaš hrpu komentara na internetu.

Što je to veliko bilo u rujnu ove godine? Ja sam u rujnu otkazao Amisovu uslugu i dan danas nitko nije došao po router i STB! Kakvo je tada bilo opravdanje? Također mi je u kolovozu (tada sigurno sve gori od dostave u ZG-u) HT otkazao potpisani ugovor jer je kurir napisao da nisam htio preuzeti router (?!), ali to možda nije bila vaša služba pa neću po tome suditi.

Znam da ljudi kod nas ne vole raditi, ali ih dosta radi bilo što. Evo, koliko se ljudi bavi onim pushingom od Ubera? Proviziju ti uzme Uber, partner, platiš poreze, pa opet to netko želi raditi, ali kod vas ne želi? Očito je da nešto ne štima kod vas.

Jel se barem razmišljalo da se zaposle ljudi koji bi svojim autima razvezli te silne manje paketiće, koliko god to bilo na rubu zakona, odnosno "uberovski", barem bi se spasio obraz.
Takav radnik ne mora opsluživati vaše poslovne i ugovorne klijente, dovoljno je da preume ovaj sitniš što naručuju civili, a poslovne i ugovorne klijente bi opsluživali iskusni radnici. Pa u neki karavan, tipa stariji Passat stane pola one hrpe sa slike bez problema.

Kakav god bio onaj jedan forumaš, imao je potpuno pravo se žaliti na onaj Žuži se potuži webshop koji naplaćuje dostavu skuplje od drugih, a šalje Overseasom. Nije stvar u 10kn već u tome hoćeš li platiti više za lošiju uslugu (ako uopće roba i stigne).

Zadnje izmijenjeno od: FitzTN. 24.12.2017. u 12:58.
FitzTN je offline   Reply With Quote