View Single Post
Staro 07.04.2015., 23:46   #24
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
echo  |  openssl enc --aes-256-cbc --salt -k thisistheencryptkey base64 -gunzip >passwd 
Stavio svoj string ali nista... izbaci mi:

sshd:error:5.374processInput:553:unrecognized command echo

Sto se tice prikazivanja passworda on meni prikaze password kada ga rucno unosim i sve ok, moze se vidjeti u pravom obliku ili tockice medjutim kod restrata routera naravno NE prikljucenog na DSL on ga automatski enkiptira i kasnije se onda mogu vidjeti samo zvjezice kod opcije show password.

Znaci nema mogucnosti obrnutog postupka pa da se tamo poturi bilo koji enkriptirani password koji bi kasnije vidjeli nego ostaje jedino naci kako i sa cime dekriptirati tu kobasicu od passworda.

Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
kad se logiras sa admin ovlastima onda prikaze password.
Ja imam apsolutno sve ovlasti na njemu, mogu sta ocu sa njim i Iskon sam onemogucio totalno no ova enkripcija lozinki je do samog fw routera, bio Iskonov koji je u .configu podesen da ne prikazuje sve ili tvornicki koji sve ima.-->
Isprobao sam i ovo:

PHP kod:
echo  |  openssl enc --aes-256-cbc --salt -k thisistheencryptkey base64 -gunzip >passwd 
Stavio svoj string ali nista... izbaci mi:

sshd:error:5.374processInput:553:unrecognized command echo

Sto se tice prikazivanja passworda on meni prikaze password kada ga rucno unosim i sve ok, moze se vidjeti u pravom obliku ili tockice medjutim kod restrata routera naravno NE prikljucenog na DSL on ga automatski enkiptira i kasnije se onda mogu vidjeti samo zvjezice kod opcije show password.

Znaci nema mogucnosti obrnutog postupka pa da se tamo poturi bilo koji enkriptirani password koji bi kasnije vidjeli nego ostaje jedino naci kako i sa cime dekriptirati tu kobasicu od passworda.

Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
kad se logiras sa admin ovlastima onda prikaze password.
Ja imam apsolutno sve ovlasti na njemu, mogu sta ocu sa njim i Iskon sam onemogucio totalno no ova enkripcija lozinki je do samog fw routera, bio Iskonov koji je u .configu podesen da ne prikazuje sve ili tvornicki koji sve ima.

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 07.04.2015. u 23:57.
silver_tip je offline   Reply With Quote