View Single Post
Staro 08.09.2018., 10:15   #11439
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
55xe9005 radi korektno. jest da bi box sa s905x ili s912 chipsetom to sve bolje odradio, ali i ovaj odradi korektno. Ono kaj mi je glupo da su na tv od 10k kuna stavil itako osredni chipset. Da su stavili neki S912 i 3GB rama, to bi bilo perfektno, a koštalo bi ih možda 100 kn više.
Kod mene isto sve radi zadovoljavajuce dobro, takodjer mi nije jasno zasto skrtare na komponentama pogotovo na tako skupim tv-ima (puna cijena mog je bila 12500kn za cash, iako sam ga ja uzea na dobrom popustu)..

Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Ja sam isto jako zadovoljan na Sony 55XE9005. Zezao me daljinski dok nisam shvatio da treba promjeniti baterije (to sam ovdje na forumu pročitao ).

U 10 mjeseci korištenja nije mi se nikad ništa srušilo.

Volio bih da malo brže pokreće recimo Youtube, to je do osrednjeg chipseta.


Ne znam da li na drugim OS-ovim postoje apliakcije poput Archos i Kodi jer bez njih ne bi mogao živjeti, doslovno
Takodjer koristim Archos i Kodi, oba rade bez greske, to je bio jedan od razloga zasto sam odabra Android tv platformu.. Kao sto kazes, youtube bi moga bit malo brzi ali nije to nista zabrinjavajuce... Isto tako me zanima dali na Samsung/LG tv-ima rade navedene aplikacije...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote