Tema: Pro Ping
View Single Post
Staro 12.04.2021., 15:35   #476
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
istekel mi ugovor sa a1 satelitskom, supci umjesto da budu sretni kaj sam i dalje kod njih, jos mi dignu cijenu za 10 kn jer nisam vise pod ugovorom.

sad razmisljam o IPTV-u kod pro pinga... jel valja barem donekle ili je u banani?

edit:

Zovem SZK i pitam zakaj nemaju televizijske pakete nigdje na cijeloj stranici, veli stranica je u obnovi... reko ne vidim nigdje da ista pise o obnovi

Pitam zakaj vise nema 150/50 paket optike (130 kn), veli da su morali ukinut taj paket zbog uvjeta vezanih za hakom. kaj tocno, nije mi znao decko rec.

"Ok, dakle nudite za istu cijenu sporiji paket (100/20 za isto 130 kn). Pa ovisi kako gledate na to. Pa reko nudili ste 150/50 za 130 kn, sad nudite 100/20 za 130 kn. Kak bi drugacije gledal nego da je paket slabiji za iste novce.

Pa mozete recimo za par kuna uzeti 200 mbita. (inace nije par kuna paket je 160 kn, dakle 30 kn vise ilitiga povecanje od skoro 20%).

Reko, to je odgovor ko dok mobilni operateri povise cijene paketa, za skuplji paket dobijes jednako giga prometa, a operater kaze - da, ali smo vam dali vise minuta - koje nitko i tak ne koristi.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...

Zadnje izmijenjeno od: santos. 12.04.2021. u 16:09.
santos je offline   Reply With Quote