View Single Post
Staro 14.06.2018., 18:10   #1319
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,109



Ma iskreno, ne zamaraj se s kamerom.
Previše je guraju u marketinški fokus, a nije toliko bitna niti su tolike razlike više.
Razbijat ćeš glavu oko tehničkih karakteristika kamere i nekih usporedbi, a recimo nitko ne spominje koliko promjena stock cam app-a sa Gcam-om znači (osim Mar-a i hvala mu na tome).
Dakle moj 3T ima prosječnu kameru, a nakon instalacije Gcam-a slike su se poboljšale jedno 2x.

OP mobiteli su jako kvalitetni uređaji, a najveća vrlina im je upravo softver (OS). Količina slobode i customizacije svega je nenadmašna, mislim da ćeš teško nazad kad se jednom navikneš na njih.

Samo eto, novi mob izbacuju svakih 6 mjeseci...i "T" serija je obično puno bolja od prve (ispeglane mane i sl. jel...)


Ma je li? Gcam? Ima Mar kakve usporedbe, postoji kakav post o tome?
Vidim da ima i više nego dobru kameru, ako može imalo bolje sa Gcam-om, super!

O pa to onda znači da bi tamo oko 12. mjeseca mogao 6T, kad i planiram kupiti. Do tad će ga barem najaviti ako ništa, pa pričekam malo i kupim odmah 6T.
Citiraj:
Autor Princ288 Pregled postova



Ako mislis narucivati s njihove stranice, a to ti preporucam, ne racunaj na pad cijene kod njih, a cim izade 6T, 6icu povlace iz prodaje. I 6t ce ako budu sljedili trend biti cca 30€ skuplja.

Ma ako je tako, nikakav problem.
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova



Ne racunaj na pad cijene osim mozda na njuskalu, al nije ti ni to bas...

Ne gubis garanciju al gubis OTA update, morat ces ga za update spojit na komp i updateat rucno, al nije problem neki.

https://www.gsmarena.com/oneplus_6-review-1776.php

Po meni GSMArena ima najbolje reviewe, jako objektivno i kvalitetno, pa tu mozes sve vidit ima i photo comparison tool di možeš usporedit sa drugim uređajima


Ma da, nije problem.
Ali se kao i svaki mobitel do sad, uvijek može reversati postupak i vratiti OTA zar ne?

Znam za comparison tool na GSMAreni, odlična stvar!
Hvala na preporuci.
Citiraj:
Autor locks Pregled postova



OP najbolje drži cijenu,bolje i od iPhonea.OP5T 8GB RAM sam kupio za 3800 i kusur kuna(10% studentski popust) i nakon skoro 6 mjeseci prodao ga za 3550kn.prodao ga za 3 dana.
I sad je 6GB verzija iznad 3000kn(OP5t)...

kad stigne OP6T prodaja starog modela odmah prestaje.
kvarove rješavaju unutar 7 dana sve o njihovom trošku,a i cijene rezervnih dijelova nisu skupe.recimo ekran je nekih 90€ sa zamjenom...
slobodno rootaš,flešaš,a već imaš i android P Betu jer podržava Treble...

Kamera je meni prilično dobra,opet su vratili OIS,imaš i 4k 60fps video....

Uglavnom puno dobiješ za 520€ 😉


Čisti no brejner, skužio sam.
Odluka je pala na 1+.
Sad samo strpljivo čekanje da dođe vrijeme i naručiti.
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova



Prezadovoljan. Za ovaj cjenovni rang nema bolje kamere. Ne kaska puno iza puno skupljih modela, a i to ovisi o situaciji / osvjetljenju itd...



Thanks! Jako kvalitetan YouTuber ovaj Marques Brownlee. Dobar test.

Ekipa iznenadili ste me sa odazivom. Hvala svima!
Najradije bi sad poklikao "select", "buy now" i napravio narudžbu ali si ne mogu priuštiti takav trošak trenutno. -->
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova



Ma iskreno, ne zamaraj se s kamerom.
Previše je guraju u marketinški fokus, a nije toliko bitna niti su tolike razlike više.
Razbijat ćeš glavu oko tehničkih karakteristika kamere i nekih usporedbi, a recimo nitko ne spominje koliko promjena stock cam app-a sa Gcam-om znači (osim Mar-a i hvala mu na tome).
Dakle moj 3T ima prosječnu kameru, a nakon instalacije Gcam-a slike su se poboljšale jedno 2x.

OP mobiteli su jako kvalitetni uređaji, a najveća vrlina im je upravo softver (OS). Količina slobode i customizacije svega je nenadmašna, mislim da ćeš teško nazad kad se jednom navikneš na njih.

Samo eto, novi mob izbacuju svakih 6 mjeseci...i "T" serija je obično puno bolja od prve (ispeglane mane i sl. jel...)


Ma je li? Gcam? Ima Mar kakve usporedbe, postoji kakav post o tome?
Vidim da ima i više nego dobru kameru, ako može imalo bolje sa Gcam-om, super!

O pa to onda znači da bi tamo oko 12. mjeseca mogao 6T, kad i planiram kupiti. Do tad će ga barem najaviti ako ništa, pa pričekam malo i kupim odmah 6T.
Citiraj:
Autor Princ288 Pregled postova



Ako mislis narucivati s njihove stranice, a to ti preporucam, ne racunaj na pad cijene kod njih, a cim izade 6T, 6icu povlace iz prodaje. I 6t ce ako budu sljedili trend biti cca 30€ skuplja.

Ma ako je tako, nikakav problem.
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova



Ne racunaj na pad cijene osim mozda na njuskalu, al nije ti ni to bas...

Ne gubis garanciju al gubis OTA update, morat ces ga za update spojit na komp i updateat rucno, al nije problem neki.

https://www.gsmarena.com/oneplus_6-review-1776.php

Po meni GSMArena ima najbolje reviewe, jako objektivno i kvalitetno, pa tu mozes sve vidit ima i photo comparison tool di možeš usporedit sa drugim uređajima


Ma da, nije problem.
Ali se kao i svaki mobitel do sad, uvijek može reversati postupak i vratiti OTA zar ne?

Znam za comparison tool na GSMAreni, odlična stvar!
Hvala na preporuci.
Citiraj:
Autor locks Pregled postova



OP najbolje drži cijenu,bolje i od iPhonea.OP5T 8GB RAM sam kupio za 3800 i kusur kuna(10% studentski popust) i nakon skoro 6 mjeseci prodao ga za 3550kn.prodao ga za 3 dana.
I sad je 6GB verzija iznad 3000kn(OP5t)...

kad stigne OP6T prodaja starog modela odmah prestaje.
kvarove rješavaju unutar 7 dana sve o njihovom trošku,a i cijene rezervnih dijelova nisu skupe.recimo ekran je nekih 90€ sa zamjenom...
slobodno rootaš,flešaš,a već imaš i android P Betu jer podržava Treble...

Kamera je meni prilično dobra,opet su vratili OIS,imaš i 4k 60fps video....

Uglavnom puno dobiješ za 520€ 😉


Čisti no brejner, skužio sam.
Odluka je pala na 1+.
Sad samo strpljivo čekanje da dođe vrijeme i naručiti.
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova



Prezadovoljan. Za ovaj cjenovni rang nema bolje kamere. Ne kaska puno iza puno skupljih modela, a i to ovisi o situaciji / osvjetljenju itd...



Thanks! Jako kvalitetan YouTuber ovaj Marques Brownlee. Dobar test.

Ekipa iznenadili ste me sa odazivom. Hvala svima!
Najradije bi sad poklikao "select", "buy now" i napravio narudžbu ali si ne mogu priuštiti takav trošak trenutno.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote