View Single Post
Staro 06.01.2016., 15:34   #40
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Ooooo DA, o ogromno DA!!

Ja svoj S6 edge sam punio jednom dnevno, svaki put prije spavanja sam ga stavio na punjač. Danas sa 6s samo gledam gdje je koja utičnica slobodna da bi ga uštekao. Sa S6 nikad, ali apsolutno nikad u cca 6 mjeseci korištenja nisam ostao vani bez mobitela (da mi se ugasi), ovaj mi se već u mjesec dana 3x ugasio a češće ga punim tokom dana. Navike u korištenju mobitela nisam mijenjao, niti sam ikada pazio da li je koja nepotrebna aplikacija upaljena, dakle koristio sam i jednog i drugog u punom smislu. I tu je baterija debelo, ali debelo na strani S6. Da ne govorim o tome koliko 6s sjebano pokazuje postotak baterije, pa sa 50% na 20% padneš u trep oka, što se nikad nije dešavalo na S6, ako piše 50% baterije onda znaš da si na 50% i da još upravo toliko možeš koristiti mobitel.
Nemam 6s, no cudno. Jer SGS6 sam koristio. I moj iPhone 5 ga pojede za dorucak po pitanju baterije. Ustvari, kroz par dana koristenja SGS6 mogu komotno reci da losiju bateriju na mobitelu osobno nisam nikad koristio. A imao sam stvarno losih mobitela po tom pitanju.

Preko veceri bi u Airplane modeu pojelo dobrih 10% baterije. Sto se tice gasenja aplikacija, nema potrebe, barem ne na iOS-u. Stedljivijeg OS-a po tom pitanju nema, jer iPhoneu ni jedan mobitel u standby modeu ne moze dodati vode po pitanju potrosnje baterije.

Jos nisam ni cuo a kamo li tek upoznao osobu koja je zadovoljna sa baterijom na S6, valjda za sve postoji prvi put. Osobno nisam mogao dobiti preko 2:30h SoT-a, i uz jos poprilicno uzasan standby mode dobije se na debelo ispodprosjecna baterija. Naravno, sve to varira od korisnika do korisnika

P.S.
Sto se tice preprodaje mobitela, tu je takodjer iPhone car nad carevima, tako da stvarno pricas nebuloze
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote