View Single Post
Staro 06.01.2016., 15:19   #39
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Tal lightning adapter dobro funkcionira punjenje? Razmišljam sebi nabaviti jedan-dva komada. Iako u autu nosim dva kabela za iphone i android.

Iako ne namjeravam još neko vrijeme kupiti android neko vrijeme. Pa pokušao bi smanjiti nered u autu.
Odlicno sljaka, placen 120 kuna originalni part al mi lipe nije zao. Kad izadje 3.5 mm na light i to cu kupiti ako maknu 3.5 mm

Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Ooooo DA, o ogromno DA!!

Ja svoj S6 edge sam punio jednom dnevno, svaki put prije spavanja sam ga stavio na punjač. Danas sa 6s samo gledam gdje je koja utičnica slobodna da bi ovog uštekao. Sa S6 nikad, ali apsolutno nikad u cca 6 mjeseci korištenja nisam ostao vani bez mobitela (da mi se ugasi), ovaj mi se već u mjesec dana 3x ugasio a češće ga punim tokom dana. Navike u korištenju mobitela nisam mijenjao, niti sam ikada pazio da li je koja nepotrebna aplikacija upaljena, dakle koristio sam i jednog i drugog u punom smislu. I tu je baterija debelo, ali debelo na strani S6. Da ne govorim o tome koliko je 6s sjebano pokazuje postotak baterije, pa sa 50% na 20% padneš dok trepneš, što se nikad nije dešavalo na S6, ako piše 50% baterije onda znaš da si na 50% i da još toliko možeš koristiti mobitel.
Ooo ne i jos vece ne Nema sanse, necu rec da lazes ali nisam ni daleko do toga. To sto tebi telefeon ne odg zbog albuma i itunesa je jedan problem a to da ces rec da nemozes dan sastaviti sa 6s jednostavno nije istina, pogotov ako ukljucis low power mode nakon 20%. Ili imas neispravnu bateriju ili imas drain sto se rjesi restoreom. S6 zdere bateriju i nemali br primjera imas na forumu na samsungovoj temi gdje su ljudi koji ga koriste rekli da je baterija drek. Da se dotaknem i prodaje telefona, tu isto nisi u pravu, s6 je izgubio puno vise na vrijednosti kao i bilo koji samsung nego ijedan iphone, pa 5s sad novi mozes prodati za 2k kuna plus a kamoli ne neki noviji. Apple je u startu skuplji uredaj i manje gubi na vrijednosti.Da ne bude pricam napamet promjenio sam nekih 15 ak uredaja samo prosle g i opet se vratio na apple.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 06.01.2016. u 15:30.
JuiceBox je offline   Reply With Quote