View Single Post
Staro 05.01.2016., 11:21   #31
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor asimiliran Pregled postova
nabavio sam polovni s5 16gb model SM-G900F, na njemu je kit kat te bih mu promjenio firmware na lollipop..
moze li preporuka nekog na sammobile-u a da radi provjereno fluidno te mi jos treba nova baterija?
hvala

Softver: BOJ1 BTU (United Kingdom) - preporučujem.

HOW-TO:
1. odeš na OVAJ LINK
2. skineš ovaj tool SamFirm iz attachmenta prvog posta
3. pokreneš SamFirm i onda ukucaš model koji imaš (u tvom slučaju je to SM-G900F) i pod Region ukucaš BTU
4. pratiš logične korake u SamFirm
5. skini ODIN na OVOM LINKU
6. prati Video:



Baterija: Polarcell 3000mAh


Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
A da problem bude veći, u ono vrijeme sam vozio custom rom (Omega) prvo sam samo rutal mob i dizejblal bloatware, dok sam videl da nema ni tu spasa, onda sam pribjegao custom romovima, Omega je donekle popravila stvar..

S6 je bolji po tom pitanju, al agresivni ram managment ubija volju za daljnim podešavanjima, mada ima i za to lijeka, nije ostal dugo kod mene, tak da nisam se ni stigao s tim poigrat...

Valda bu sad došli pameti pa unaprijedili TW na S7, ne polažem neke velike nade i dalje vjerujem u samsung da će poslat S7 na tržište sa štucajućim TW mada u znatno manjoj mjeri neg prethodnik..

Sveukupno gledajući, specke mi se dopadaju, veća baterija, bolji fotić, mislim da će kupcima bolje sjest neg S6, naravno ukoliko su leakovi vjerodostojni..

Uz s820 dolazi i QC 3.0, očekujemo još brže punjenje baterije, iako je i na S6 dost brzo punil uz FC opciju..
Jasno. Nego opet velim, meni uopće CPU i SoC nisu bitni Bitno mi je da je Softver OK, da je kamera u tradiciji kod GS serije odlična i da baterija bude nešto bolja od S5 i to je to.
Brko je offline   Reply With Quote