View Single Post
Staro 19.10.2013., 00:00   #142
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma daj kakav tele2 bokteneće smijurija od telekoma... oke imat ćeš manji račun, support bljuv, pokriće bljuv, poslali račun materi na 0,00kn i rekli da su se zajebali i to se zna desiti, da zapravo nije ništa potrošila van vpn-a i da zanemari to.

Bome i ovo je u vipu smijurija od ponude, iskreno i je vip "kvalitetniji" sto se tice usluge ali koliko god mi sutjeli o tome ovo su jednostavno presmjesne cifre mobitela preeeeeeepreprepre smjesne

Evo usporedbi sa T-Scumom Z1 koji je stigao kod nas Vip trazi pretplatu na 24mj od 550kn stime da iskesiras za mob 1200kn dok u T-scumu isti dobijes na 400kn pretplatu za 700kn i jos nevazno ali prijenosni punjac, to je kroz dvije godine razlika od 4100kn , novi komp, laptop itd, ma koliko god oni bili kvalitetniji...
Opaska, gledao sam najvecu mogucu pretplatu tek toliko da usporedim cijene uredaja

Nekih 14 godina sam u vipu ali vjerojatno cu u dogledno vrijeme prijec na drugu mrezu, mislim nema smisla kad potpises jos na dvije godine da si im obavezan placati odredenu cifru i stime te nagrade da platis mob SKUPLJE nego na oglasniku, hvala nebi hvala, pretrpio bi krivo poslan racun na 0,0kn i losiju pokrivenost

BTW nesjecam se kad sam nazvao zadnji puta szk, radio sam u jednom pa znam sve te glupave cake i pricice te kvalitetu agenata koji rade po svugdje, ako imam bas neki nerijesivi problem uvijek i uvijek idem iskljucivo u centar, prodajno mjesto itd....

EDIT: LOLČINA, krivo, u T-scumu na pretplatu 350kn je 600kn uredaj = 5400kn razlike u 2godine , ma jos je i veca jel vip ima i pretplatu od 600kn, nadodaj jos na 5400 nekakvih 1200kn , realno su nerealni
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12


Zadnje izmijenjeno od: Gjurovski. 19.10.2013. u 00:20.
Gjurovski je offline   Reply With Quote