View Single Post
Staro 21.12.2010., 14:35   #939
Hrc555
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: th
Postovi: 12
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
kao sta sam vec napisao, sve reklamacije koje se vrate idu na servis bez iznimaka, nema veze da li imamo na stanju ili ne, ako servis potvrdi da je neispravno i u jamstvu onda ce poslati novi uredaj kojeg cemo zamjeniti ili ce popraviti isti, mi u trgovini ne popravljamo i ne mijenjamo, to radi iskljucivo servis, prije smo radili zamjenu u trgovini kada netko nesto donese pa smo onda to nosili na servis ali nekoliko puta smo uhvatili ljude da varaju te smo prestali sa tom praksom, od sada cim nesto izade iz trgovine kada se vrati ide na servis makar proslo 5 min ili 5 mjeseci



mi sa garancijom nemamo nista tako da nas samsung nema sta pritiskati, kada donesete monitor na reklamaciju mi cemo ga odnesti u ovlasteni servis (sto je u ovom slucaju MR servis) i oni ce pregledati monitor i ukoliko je kavar u jamstvu zamjeniti sa novim tako da sta se toga tice nema nikakvih problema, slobodno donesite monitor kod nas u poslovnicu i mi cemo ga odnesti u servis

Zar vi imate neku retardaciju na zakon? Već sam vam i ja i neku drugi forumaši napisali članke i stavke zakona koje ne poštujete s tim vašim izljevima pameti i opet tupiš svoje ?!?!?!?!?! Kako nemaš ništa sa garancijom kada ti lijepo u Zakonu piše da jedino TI imaš veze sa garancijom a ne proizvođač ili uvoznik. Kupac rješava garanciju kod trgovca a ti ju rješavaj kod gospon boga što se mene tiče.
Ja sa samo čudim kako netko tamo od vas nije već pojeo nekoliko monitora. Siguran sam da bi ga sigurno pojeli da mi tako nešto napravite! A vidim da ima još dosta nabrušenih likova. Zato jedino što ću ikada kupiti kod vas mogu biti tinte od 15 kuna a i to je upitno nakon takvih debilnih izljeva pameti tu na forumu i nevraćanja ostatka mojih novaca nazad.

Da li znaš da npr. kod Emezette kupiš npr. veš mašinu i daju ti dva tjedna da ju isprobaš pa tek onda ako si zadovoljan ideš potvrditi garanciju. Ili u Lidlu npr...možeš doći nakon mjesec dana i reći da ti se više ne sviđa crvena bušilica i da bi htio plavu i dati će ti plavu sa smješkom na licu. Tako se privlači mušterija a ne takvim ponašanjem kakvo vi imate. Fuuuuuuuuuj

I uvijek postoji mogućnost da vam se netko nasadi ispred trgovine i svakog uhvati za rukav prilikom ulaska u tu vašu trgovinu i ispriča mu svoje dogodovštine

Zadnje izmijenjeno od: Hrc555. 21.12.2010. u 14:41.
Hrc555 je offline   Reply With Quote