View Single Post
Staro 20.12.2010., 19:40   #935
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
kao sta sam vec napisao, sve reklamacije koje se vrate idu na servis bez iznimaka, nema veze da li imamo na stanju ili ne, ako servis potvrdi da je neispravno i u jamstvu onda ce poslati novi uredaj kojeg cemo zamjeniti ili ce popraviti isti, mi u trgovini ne popravljamo i ne mijenjamo, to radi iskljucivo servis, prije smo radili zamjenu u trgovini kada netko nesto donese pa smo onda to nosili na servis ali nekoliko puta smo uhvatili ljude da varaju te smo prestali sa tom praksom, od sada cim nesto izade iz trgovine kada se vrati ide na servis makar proslo 5 min ili 5 mjeseci



mi sa garancijom nemamo nista tako da nas samsung nema sta pritiskati, kada donesete monitor na reklamaciju mi cemo ga odnesti u ovlasteni servis (sto je u ovom slucaju MR servis) i oni ce pregledati monitor i ukoliko je kavar u jamstvu zamjeniti sa novim tako da sta se toga tice nema nikakvih problema, slobodno donesite monitor kod nas u poslovnicu i mi cemo ga odnesti u servis




iduce godine cemo odrediti nekog tko ce pratiti postove na forumu pa cemo javiti tko je. sto se tice ponuda nemoguce je da netko ne dobije ponudu jer kada napravi web narudzbu stoji nam u sistemu dok se god ne posalje ponuda ili odgovor tako da je nemoguce da ne dobije ponudu ili email da su artikli nedostupni, nesto mora dobiti, mozda je otislo u spam folder ili nesto



ne stignemo se javljati zbog velike guzve i jos nam je jedan kolega na bolovanju tako da saljite web narudzbe njih obradujemo najbrze i nemoguce je da se neka preskoci
Od sveg namljetog, opet se niste dotaknul vašeg problema odnašanja vas prema kupcima ko idiotima!!

Šta vi mislite kaj ste vi tam ? Kakav je to odnos ?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 20.12.2010. u 19:46.
Ati freak je offline   Reply With Quote