Tema: Big Typhoon
View Single Post
Staro 28.11.2007., 21:22   #32
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor Frozen Pregled postova
Uhm, otvoreni prozori GMV?
Vani je dovoljno hladno da mi se dlake zalede i popucaju...

I tempa proca NEMOŽE biti tak velika jer su heatpipeovi ledeni... Još si uvijek u pravu?
Skužil sam isto da mi eve i core ne prikazuju točnu voltažu...
Cek, jel ti drzis komp na -5C na prozoru i ili kaj?!?
Ja ti govorim za "normalne" uvjete u kanti (25-30C kuciste) sa najacim zracnim hladjenjem E6750 na 3,6GHZ sa 1,4V u Full loadu na 48C je bajka za djecu. Neka neko od "starosjedioca" tipa SU, Rak ili Wolwerine nabace svoj komentar na sve ovo jer ja sam svoje potrosio. btw. Sto te pobogu navelo da to smece od Foxconna??!?

@EDIT => buljo
Za otvoren prozor moze bit i da su mu temp oko nule...kad je to ne iskoristivo u standardnim uvjetima, ja sam skuzio da je on napisao da mu CPU nejde preko 48C u nikojem slucaju(ukljucujuci orthos jedno 30min sa temp sobe na 25C), jer koja je svrha mjerenja temp na propuhu di nikad ne sjedis(valjda?!?)....bizarno. Nadam se da ce se joinat na forum neko novi ciji tata ima hladnjacu pa ce nam pokazat 4,xxxGHz na BOX cooleru na -12C bez kondenzacije......

PS
Da spomenem svoje temp usput nakon instalacije novog hladjenja i moddanja kante ubodnom pilom.
E4400@3,2GHz(320x10) je sa u 30 min orthosa(Cpu&RAM) skakao i do 65C (CT 0.95.4) dok je vdrop nula (1.360V) diskovi mi NIKAD nisu ispod 30C(jer komp radi 24h/d a prozor je zatvoren cisto zato jer mi je zima kad nije.

Poz.

Zadnje izmijenjeno od: Uber Gosu. 29.11.2007. u 09:20.
Uber Gosu je offline   Reply With Quote