View Single Post
Staro 03.01.2018., 08:04   #7
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Siniša, ovaj tvoj savjet mi je pomogao i sad sve radi kako triba, jedino sam se malo mučio oko postavki Contact forme, jer dok sam tražio rješenje prije postavljanja upita ovdje mijenjao sam email adrese,
a izugleda dok sam slao puste poruke za probu poruke su mi na kraju dospjele među neželjene poruke kao spam.
ali sad radi kako triba osim ovog spama, na tome ti hvala.

Sljedeće što moram napraviti jest da domenu iz HTTP prebacim u HTTPS, doduše ni ovaj forum nema taj HTTPS. Doduše sve ovo gore radim sa fake stranicom prije nego primijenim na stvarnim stranicama (zato sam i napisao u prethodnom postu da još nisam spreman ići na plaćene hostinge i domene). Ako di zapnem opet se budem javio
Dobro možda pomisliš da platim nekome tko se u to razumijem, ali volim biti samouk, pa malo pomalo, gledam razne tutorijale po internetu, youtubu i sl. Prvi korak koji sam radio na web stranicama je googlov blogger, pa sam uvidio da je wordpress dosta napredniji od bloggera, A sa wordpressom sam počeo prije nekih godinu dana, do sada sam dosta puta brisao pa sve ispočetka jer uvijek nešto zmrdam.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote