View Single Post
Staro 14.07.2011., 15:34   #92
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Henderson je jedan od najboljih engleskih mladih igrača, 16 mil za njega je itekako realna cijena.
C. Adam je praktički preko noći postao fenomenalna igračina, i to u Blackpoolu. Doveden je za kikiriki - 7 mil + 2 mlada igrača na posudbu u suprotnom smjeru. Ima fantastične pasove, duge lopte su mu jednostavno savršene.
Downing je as we speak na Melwoodu i radi liječnički pregled, nakon toga potpisuje ugovor. Cijena je 16 mil koja može narasti i do 20 ovisno o uspjehu.
Samo sam se nadao da u Liverpoolu ne završi Young, i hvala Bogu on je otišao u Utd. Downing je dokazan igrač koji je u stanju odigrati 50 utakmica u sezoni, nije sklon ozljedama i ima maestralan centaršut, jedino što nije baš prebrz i agilan, no dobro.

Zasad sam prezadovoljan kupnjama. Još jednog stopera Dunn ili Cahill ako Bog da, i lijevi bek (Enrique, Cissokho i Izagurre se spominju) i komotno možemo po kantu

Ta 3 igrača su u top 10 igrača koji su stvorili najviše šansi, Henderson i Downing dijele treče mjesto sa po 78 šansi svaki, dok je Adam deveti sa 64.
Downing ima najviše ubačaja od svih drugih EPL krila, te mislim najbolji postotak uspješnih.
Valjda bude dovoljno da se izbore kvalifikacije za LP
ShanTech je offline