View Single Post
Staro 31.05.2016., 12:32   #3
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
ifx-14 je jako dobar hladnjak, u rangu true 120 ex. Stane sigurno u Define 4.
Fractalova stranica: CPU coolers up to 170mm tall (when no fan is installed in the side panel)
IFX-14: Heatsink Body Dimension : L146.2 x W124 x H161 mm (heatsink only)

Što se ventova tiče, ja sam najzadovoljniji bio sa S-Flex modelima, no i Noctua me je ostala u pozitivnom sjećanju, samo je boja mali minus.
Airflow sam uvijek stavio intake naprijed i izbacivanje iza. Cooler sam uvijek složio da je išao "niz" strujanje zraka. S time sam imao vrlo dobre rezultate.
Puno ti hvala na odgovoru!

Nego,cekam da mi se javi covjek koji prodaje hladnjak, ali ako je prodan, sta kazes da uzmem ovaj od kolege s foruma:

http://forum.pcekspert.com/showthrea...t=thermalright

...tj. bas ovaj koji navodis Thermalright Ultra 120 Extreme?

TRUE 120 ex bi mi bio odabir za ovaj moj AMD FX 8320 ako je Inferno prodan ili nesto?

Napokon bi si dao truda i mozda micao H50 iz kompa.

Sto se tice airflow-a, tako je bilo kod mene, ali sam iz ne znam kojeg razloga stavio onaj default 140mm vent od Fractal-a na gornju stranu kucista, a H50 mi je na straznoj strani kucista.
Jedan od 140mm je s prednje strane kao intake, ali ne znam koliko moze biti dobar za dovod zraka kada ovaj Fractal s prednje strane ima vrata?
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote