View Single Post
Staro 21.05.2011., 21:57   #231
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288



Uopće se ne prebaci u onaj dijalog mode kad dođem do nje, ona samo kaže we'd best get to work i apsolutno se ništa ne događa.
Sve sam napravio u tom gradu, sve ostale questove i jedino mi je Kayran ostao.
U sobi iznad birtije je neka polugola ženska sa kojom uopće ne mogu razgovarati a druga soba je prazna.
Ta Sila stalno čeka na dokovima.



Gdje je uopće ta borba sa Kayranom na mapi? Cijelu sam šumu obišao.



Na mapi ćeš vidjet hobotnicu, tamo se boriš sa Kayranom. Ali Šila te treba čekati malo prije nego ćeš doći do Kayrana. Prije toga moraš naći Šilu iznad birtije.

Meni je isto trebalo brdo dok nisam skužio da je Šila iznad birtije, kad se popneš vanjskim stepenicama gore, druga vrata s desna.


-->
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Šta hoćeš reći s tim?

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova



Uopće se ne prebaci u onaj dijalog mode kad dođem do nje, ona samo kaže we'd best get to work i apsolutno se ništa ne događa.
Sve sam napravio u tom gradu, sve ostale questove i jedino mi je Kayran ostao.
U sobi iznad birtije je neka polugola ženska sa kojom uopće ne mogu razgovarati a druga soba je prazna.
Ta Sila stalno čeka na dokovima.



Gdje je uopće ta borba sa Kayranom na mapi? Cijelu sam šumu obišao.



Na mapi ćeš vidjet hobotnicu, tamo se boriš sa Kayranom. Ali Šila te treba čekati malo prije nego ćeš doći do Kayrana. Prije toga moraš naći Šilu iznad birtije.

Meni je isto trebalo brdo dok nisam skužio da je Šila iznad birtije, kad se popneš vanjskim stepenicama gore, druga vrata s desna.


__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote