View Single Post
Staro 17.03.2011., 17:56   #79
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Nitko te ne tretira ko lajbeka, ali nemreš očekivati ultra-super performanse u igrama s kojima se i jače diskretne grafičke znaju mučiti. Jednostavno budeš moral odrediti neke prioritete, jer APU modeli nisu namijenjeni da svojim IGP-om zamijene i nadjačaju bolje zasebne grafičke kartice. To nisu procesori za hard-core gamere, već su namijenjeni srednjem i višem srednjem tržištu koje ovak i onak donosi najviše profita i koje najviše zanima potencijalne kupce. Ono kaj APU modeli nude bude zadovoljilo dobru većinu korisnika, pa taman kad je u pitanju i povremeno igranje, a svi ostali budu ili kupili jače zasebne grafičke ili budu odma u stratu kupili bolje procesore koji ne dolaze s IGP-om. Kaj se mene tiče, ja bi u roku odma zamijenil svoj Athlon 3800+ X2 i HD 4670 za Llano A8-3650, jer je bolji od ovoga kaj trenutačno imam i samim time nudi više u jednom pakiranju. Netko drugi bude cijelu situaciju sagledal s druge strane, netko treći pak sa svoje i tak dalje. Svatko bude našel za i protiv prilikom kupnje i odabira novih APU modela.
McG je offline   Reply With Quote