View Single Post
Staro 07.04.2009., 20:29   #135
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Kad več odgovaraš svima imam i ja jedno pitanje u vezi Protis-a.
http://www.imagesforme.com/show.php/...rudbagrafe.JPG

Evo naručio sam grafu po navedenoj cijeni oko 19,45 otprilike i u to vrijeme je bila još uvijek navedena cijena kao na linku.
Nakon 10-ak minuta sam dobio da je narudžba zaprimljena pod br.XXXX i da če mi se uputiti uplatnica ili šta već jer sam naveo u klizučem izborniku(način plačanj) Diners karticu kao i dostavu.
Međutim oko 20.30 min. na vašim stranicama cijenik je izmjenjen tj. nigdje se nevidi grafa po naručenoj cijeni(s linka gore) koji sam igrom slučaja sačuvao.Na forumu sam i vidio navedenu cijenu te sam odmah reagirao i poslao narudžbu ali

Zanima me mijenjate li cijene uvijek poslije završetka rada trgovine(dakle poslije 20h ukoliko je radno vrijeme do tog vremena).
I zašto mi nije ponuđena druga opcija ili sl. grafa koju bi bio voljan uzeti več je samo otkazana kompletna natudžba sa obrazloženjem da proizvod nije dostupan po navedenoj cijeni(uopče).
Misliš li da je takvo poslovanje i predstavljanje trgovine uredu???
Mišljenja sam da takvo poslovanje samo šteti umjesto da se trudite ugoditi kupcu i pokušate na bilo koji način prodati robu i navesti kupca da potroši krznaše vi ih tjerate što je i vidljivo iz posta koji je otvoren.
ECHO je offline   Reply With Quote