View Single Post
Staro 02.10.2013., 09:28   #39
ivo_k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: .hr, .com
Postovi: 448
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Daleko je od dovoljnog, pogotovo u nekom ozbiljnijem okruzenju, ali kazem, naspram Libre/Open smeca je mila majka. Pogotovo uz cinjenicu da je - na webu!
a zamisli, ozbiljne firme koriste drive.
vidio sam konkretno poslovnih ljudi s macbook airom i samo chromeom instaliranim koji rade ozbiljan posao u firmama tisuce puta "ozbiljnijim" nego sto je bilo koja hrvatska.
sto to znaci? da se varas.
ne kuzim ovo za web, sta je web inferioran?

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Istina, ako unutar istog radis svoju bilancu potrosenih Unikonzum bonova za lojalnost.
kao sto rekoh - varas se. tj. krivo pretpostavljas jer nisi upoznat.

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Prije svega, Google Drive nije bas tako "besplatan" kako ga prikazujes, pogotovo od kad je cijeli Apps presao sa free verzijom u grandparenting a novi korisnici samo imaju opciju uz placanje. Da, istina, 5$ mjesecno odnosno 50$ godisnje zaista nije velika cijena za sve sto nude Appsi, no tvoja izjava je daleko od potpuno tocne, pogotovo bez preciznije definicije okoline u kojoj se mora raditi (budem-si-ja-drzao-svoje-dokumente-na-gmailu nije bas svaciji idealan koncept arhiviranja i rukovanja).
mi pricamo o fizickoj osobi u topicu, ne?
mislim, za privatnu upotrebu? to je besplatno.
uostalom, pojam necijeg idealnog koncepta je dosta apstraktna kategorija.
neki se boje i baba roge jer su gledali horor preksinoc.
realnost je da je web jedina buducnost. tko to bude duze nijekao, to ce ga vrijeme prije pregaziti.

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Kupis Office paket ako ti treba za posao ili ga ukrades s Interneta ako ti ne treba i mirna Bosna.
pa naravno, ali ovo nije 2003., zasto bi ista skidao,placao,instalirao, patchirao, mucio se jer ne radi blabla ako imas web uslugu?
ljudi danas imaju u prosjeku preko 3 uredjaja, i to razlicita. zasto si komplicirati zivot arhaicnim konceptima?
ivo_k je offline   Reply With Quote