View Single Post
Staro 16.01.2012., 21:13   #64
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
danas sam si ubo Corsair H40 za 549kn u linsku na računalo ispod imena.Same pohvale što se temperature tiče ali buka je katastrofa bila( inače nisam mjerilo za buku računala jel sam pacijent po tom pitanju)....u windows radu temperatura je bila 12°C a u full load popne se na oko 25-30°C.
Pošto nisam kupio vodeno hlađenje da bih klokao računalo nego imao jako tiho računalo zamijenio sam onaj corsair ventilator koji se vrati kao helikopter (tako je i bučan ) i stavio sam SCYTHE Slip Stream koji se vrti na 500 okretaja.Temperature su mi sad u windows od 18°C-23°C a u full loadu između 31°C-41°C (neprelazi 41 bez obzira koliko dugo..)

al evo sad u čem je fora kao u grobu je

stojim pored kućišta s ušima na kućištu i nečujem ništa neznam doslovno dali računalo radi ili neradi a previše mi se sviđa što i kad je najviše opterećeno nema više zvuka glupog ventilatora kao da me pokušava odpiriti.

napokon sam riješio buku računala tako da ako je netko mentalno poremećen što se tiče buke računala ( kao ja) topla preporuka da ovo napravi..stvar je kao grob
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote