View Single Post
Staro 13.04.2016., 13:14   #112
fiumeTT
Registered User
 
fiumeTT's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Kastav
Postovi: 2
iPon garancija

Pozdrav ekipi

Evo da se javim i odgovorim wooden-u.

Na njihovoj stranici(iponcomp.hr) stoji pod Uvijeti, Sprovođenje zakona -

Garancione potrebe i primedbe možete primeniti sa dokazom o kupovini. Artorange Doo. je u obavezi da napiše zapisnik o kvalitetu. Artorange Doo. u skladu sa zakonom pokušaće da u roku od 15 dana izvrši popravku ili proba da zameni proizvod.

Navod o uvjetima riješavanja garancije (mjesec, dva, šest il najdužje do godine dana )sam dobio mailom odgovor a ne moja interpretacija.

Jučer sam dobio mail 12,4,2016 da je garancija riješena i da proizvod šalju meni gdje sam dobio kod za praćenje. Gdje ne stoji da li je popravljena ili zamjenjena grafička, vidjet ću kad dođe. Koliko to traje obračunajte sami .

Neznam koja je procedura kod nas ili kod drugih net kupnji po pitanju garancije samo me najviše zasmetalo njihovo objavljivanje o roku ili pokušaju od 15 dana, gdje time dobijaju kupce, i njihova neinformiranost kupca o procesu i koliko vrijeme je potrebno da se riješi garancija.
Ako kupite robu koja vam radi i zarađuje i u konačnici vama na korištenje onda vam je jako bitno rok garancije u slučaju kvara to je moje mišljenje.
Na vam je odabir i odluka kupnje ja samo pišem o svojem iskustvu i svoje mišljenje na sveopćenito njihovo poslovanje u garanciji


Zadnje izmijenjeno od: fiumeTT. 13.04.2016. u 13:21.
fiumeTT je offline   Reply With Quote