View Single Post
Staro 25.12.2014., 10:02   #52
Centro.hr
Registered User
 
Centro.hr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Poštovani,

Prvenstveno bih iskoristio ovu priliku da svim članovima foruma u ime Centro.HR-a poželim sve najbolje za blagdane i u nadolazećoj 2015. godini.


Citiraj:
Autor santos Pregled postova
reko bi ja da decki zesce zabusavaju tamo. narucio stick danas ujutro. racunam, narucio sam na vrijeme da danas dofuraju item (usb stick) sa lagera, ma da sam mislio da takve sitne stvari ipak imaju u ducanu. nakon toga, za item od 120 kn i tezine nekoliko grama postarina je 40 kn al dobro, to nije do njih vec do overseasa koji overchargea. da bi mi lik reko da ce bit dostavljeno SLIJEDECI tjedan. di ti mora biti lager da ne mozes pokupit robu niti danas niti sutra? u afganistanu?
Poštovani g. Santos,
Zahvaljujem na komentaru/kritici te bih bio slobodan razjasniti nastalu situaciju.
Kako Centro.HR ovisi uglavnom o lagerima uvoznika odnosno distributera, nismo u mogućnosti bili sa 100% sigurnošću na dan 23.12.2014. isporučiti traženi artikl zbog potencijalne nemogućnosti distributera da nam na taj dan isporuči traženi artikl. Naime, radilo se o predblagdanskoj gužvi, kako kod nas u trgovini tako i kod distributera te u konačnici i u samome prometu, dakle problem čisto logističke prirode.
Iz tog razloga ste dobili i informaciju da artikl može biti isporučen u poslovnici tek u ponedjeljak, odnosno poslan na Vašu adresu u ponedjeljak iz razloga što su četvrtak i petak neradni, subotom dostave i inače nisu najpouzdanije te ih Overseas vrši uglavnom u većim gradovima, dodajmo tu još i dane uoči blagdana, smatram da je neozbiljno od nas da Vam obećavamo dostavu i isporuku u terminu za koji niti sami nismo sigurni da će biti ispoštovan.
Na lageru poslovnice imamo asortiman najtraženijih USB stickova no nemamo sve USB stickove iz ponude sa web-a. Radi toga na webu, ako je artikl raspoloživ, stoji i status - raspoloživo za narudžbu.
U pravu ste što se tiče poštarine, ona iznosi 40kn po paketu neovisno o veličini ili težini te su sve pošiljke osigurane. Sa Overseas kurirskom službom imamo ugovorenu jedinstvenu cijenu i shvaćam da trošak dostave u iznosu 40kn za 1 stick težine 100tinjak grama djeluje preskupo, no s druge strane, nismo dobili do sada pritužbe na jeftini trošak dostave u iznosu 40kn kada smo strankama slali printere težine 50ak kg i zapremine gotovo 1m3.
Zbirno, ne bih rekao da dečki u poslovnici zabušavaju već sve informacije koje ste dobili u poslovnici a koje Vam ovdje ponovno prosljeđujem su izrečene u najboljoj namjeri. Naravno za sve dodatne informacije i pitanja stojim Vam na raspolaganju.

Krešimir Kušić
voditelj poslovnice

Citiraj:
Autor Zika21 Pregled postova
Budite jako oprezni s ovim ducanom. Naime narucio sam Toshibin hard disk od 2TB kojem na stranici pise da je garancija 36 mjeseci. Lakovjerno sam se drzao te informacije i bez provjeravanja ponude za placanje proslijedio je sefu te sam tek nakon preuzimanja primijetio da su mi uvalili hard sa samo 24 mjeseca garancije (ocito od drugog dobavljaca).

Jasno mi je da je moja greska sto nisam provjerio ponudu prije placanja pa neka ovo stoji kao upozorenje drugima da budu oprezniji od mene.
Poštovani g. Zika21,

Zahvaljujem na ukazanoj pogrešci te bih bio slobodan objasniti.
Svojevremeno se jamstveni period za Toshibine diskove razlikovao od uvoznika do uvoznika, negdje je bio 36 mjeseci a negdje 24 mjeseca. Kod nas u programu za artikl P/N: DT01ACA200 stoji jamstveni period u trajanju od 24 mjeseca. Ako se radi o artiklu serijskog broja X4KYYP1TS... molio bih Vas da mi u inbox javite mail adresu kako bih Vam poslao račun sa korigiranim trajanjem jamstva kako bismo problem riješili.
Ujedno bih iskoristio priliku i osobno Vam se ispričati za nastali propust te zahvaliti na ukazanoj pogrešci.
Naravno, za sve informacije ili pitanja stojim na raspolaganju.

Krešimir Kušić
voditelj poslovnice
Centro.hr je offline   Reply With Quote