View Single Post
Staro 12.04.2011., 15:14   #32
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Ajde ponovno pročitajte rečenicu gdje se dotičem buke. Nigdje nema iMaca i MB(P)-a, nego pričam za Mac Pro.
My bad, nisan ima priliku koristit Mac Pro. Iako mislim da od takvog kalibra workstationa se očekuje tišina.
Citiraj:
Tko je god probao 3h+ raditi s Appleovim Mighty i Magic Mouseom u Illustratoru i Photoshopu, zna na što ciljam. Glossy ekrani na monitorima, kao i cijene/mogućnosti samih monitora.....bolje da ne počinjem.
Barem što se grafičke industrije tiče, Apple je postao čista šminka. Tko god kaže da mu iMac treba za dizajn, laže.
Mighty je čisto sranje, za Magic neznan jer ga niti nisan koristio. Tipkovnjača je odlična (bar meni). Monitori su opet iznad prosjeka u PC svijetu di vladaju TNovi, na stranu PVA/IPS kombinacije. Daleko od toga da je loš
Citiraj:
I sam imam Macbook Pro i ne čuje se nimalo. OK, plus za Apple, ali ni ekvivalentni PC laptop se ne grije puno više. Jedino što nema cijelu površinu laptopa za disipaciju topline, ali hardverski ekvivalent košta skoro 3x manje, ako ne uzmemo u obzir da je aluminij i njegova obrada na MBP X puta skuplji od plastike na nekom Lenovu/Toshibi/Dellu/HP-u.
Opet stvar ukusa i volje, osobno teško bilo kakva plastika može parirat metalu. Inače gleda sam envya koji je konkurent mbp i mogu reć da ima tu istine o cijeni. Opet kad pogledam da je moj prijatelj uzeo MBP u SADu i dobio ga za cca -50% naše cijene opet mi ima nekako smisla. Nas deru, i nemamo support i to je danak koji plaćamo Appleu.


Citiraj:
Glavno računalo, nikad Apple. Sporedno, uvijek.
Opet sada ja dolazim na temu o OSovima i računalima, šta to glavno računalo napravi da nemože poredno i obrnuto
Baja 001 je offline   Reply With Quote